Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.500 HD**** T1.500 S100 |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Jöhstadt |
|---|
| Kenteken | 77-BZG-3 |
|---|
| Bouwjaar | 2024 |
|---|
| Dienstjaren |
2024 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 326 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 15.066 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.934 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 15.166 kg |
|---|
Bijzonderheden