
Foto: Jesse Klazenga (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 02-7001 |
| Voorganger | 02-7001 Dienstbus (36-ZHV-5) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | HFR-68-T |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.906 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.194 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.006 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
