
Foto: Adriaan van Hattum (2026)
07-1661 Rietdak brandbestrijdingsteamvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 7 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) » 07-1661 Rietdak brandbestrijdingsteamvoertuig

Foto: Adriaan van Hattum (2026)
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-16 Kootwijkerbroek |
| Roepnummer | 07-1661 |
| Voorganger | 07-1661 Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig (27-BDG-5) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | RI - Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | 79-BZS-8 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.873 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.127 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.973 kg |
| Bijzonderheden |
|---|