
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-36 Arnhem-Noord |
| Roepnummer | 07-9093 > 07-0206 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Hyundai |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | T-087-SB |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.660 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | 2.170 kg |
| Massa rijklaar | 1.760 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2024-2026 Regio |
|---|
