
Foto: Archief Brandweerforum
02-7093 Dienstauto Officier van Dienst (32-JT-JF)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7093 Dienstauto Officier van Dienst (32-JT-JF)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 626 > 02-7093 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7093 Dienstauto Officier van Dienst (81-KJH-3) |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 32-JT-JF |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2010 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 122 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.890 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 810 kg |
| Massa maximaal | 2.700 kg |
| Massa rijklaar | 1.990 kg |
| Bijzonderheden |
|---|