
Foto: Jari van der Heide (2023)
02-4901 Personeel/Materiaalvoertuig Terreinvaardig
Home » Voertuigen » Regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-4901 Personeel/Materiaalvoertuig Terreinvaardig

Foto: Jari van der Heide (2023)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-49 West-Terschelling |
| Roepnummer | 02-4901 |
| Voorganger | 02-4901 Personeel/Materiaalvoertuig (BG-FZ-18) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VRD-95-D |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.750 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 750 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.850 kg |
| Bijzonderheden | Tevens t.b.v. VEB taken met fictief roepnummer 02-4928 |
|---|