
Foto: Archief Brandweerforum
13-9191 Dienstvoertuig Commandant van Dienst
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9191 Dienstvoertuig Commandant van Dienst

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9097 > 13-9191 |
| Voorganger | 13-9097 Dienstauto (02-TXF-8) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Hyundai |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | P-660-KH |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.351 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 529 kg |
| Massa maximaal | 1.880 kg |
| Massa rijklaar | 1.451 kg |
| Bijzonderheden | 2022-2024 DV IM |
|---|