
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-83 Norske Skog Parenco - Renkum |
| Roepnummer | 14-2732 > 07-8331 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD250 T1.700 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BF-TX-48 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 7.060 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.930 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.160 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1997-2015 Regio Gooi en Vechtstreek Korps Loosdrecht 14-2732 |
|---|
