
Foto: Archief Brandweerforum
02-4102 Dienstauto (46-PS-LK)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-4102 Dienstauto (46-PS-LK)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-41 Schiermonnikoog |
| Roepnummer | DA2 > 02-4292 > 02-7202 > 02-4102 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-4102 Dienstauto (45-XV-ZN) |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 46-PS-LK |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2015 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.391 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 599 kg |
| Massa maximaal | 1.990 kg |
| Massa rijklaar | 1.491 kg |
| Bijzonderheden | 2004-2013 Dokkum (DA2 > 02-4292 > 02-7202) 2013-2015 Schiermonnikoog (02-4102) |
|---|