
Foto: Archief Brandweerforum
02-4102 Dienstauto (45-XV-ZN)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-4102 Dienstauto (45-XV-ZN)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-41 Schiermonnikoog |
| Roepnummer | DA1 > 02-6101 > 02-4102 |
| Voorganger | 02-4102 Dienstauto (46-PS-LK) |
| Opvolger | 02-4102 Dienstauto (07-KJH-4) |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 45-XV-ZN |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.102 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 578 kg |
| Massa maximaal | 1.680 kg |
| Massa rijklaar | 1.202 kg |
| Bijzonderheden | 2007-2015 Leeuwarden (DA1 > 02-6101) 2015-2023 Schiermonnikoog (02-4102) |
|---|