
Foto: Sjoerd Hiemstra (2024)
02-7033 Tankautospuit (BN-BB-02)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7033 Tankautospuit (BN-BB-02)

Foto: Sjoerd Hiemstra (2024)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Oudega |
| Roepnummer | 19-715 > 02-6833 > 02-7033 |
| Voorganger | 02-7033 Tankautospuit (BJ-TB-14) |
| Opvolger | 02-7033 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD250 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-BB-02 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.800 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.700 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 7.900 kg |
| Bijzonderheden | 2002-2022 Oosterwolde (19-715 > 02-6833) 2022-heden Oudega (02-7033) |
|---|