
Foto: Wim Schuitema (2019)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Wim Schuitema (2019)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Oudega |
| Roepnummer | 609 > TS Marssum > 02-5131 > 02-7033 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7033 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD265 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BJ-TB-14 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 232 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.940 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.060 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.040 kg |
| Bijzonderheden | 2000-2018 Marssum (609 > TS Marssum > 02-5131) 2018-2022 Oudega (02-7033) |
|---|