
Foto: Jari van der Heide (2023)
02-0209 Personeel/Materiaalvoertuig Team Brandonderzoek
Home » Voertuigen » Regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-0209 Personeel/Materiaalvoertuig Team Brandonderzoek

Foto: Jari van der Heide (2023)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | 02-0209 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Citan |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | V-989-RD |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 90 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.303 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 647 kg |
| Massa maximaal | 1.950 kg |
| Massa rijklaar | 1.403 kg |
| Bijzonderheden | Regionaal Voertuig |
|---|