
Foto: Jari van der Heide (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-65 Joure |
| Roepnummer | 02-6505 |
| Voorganger | 02-6505 Dienstauto (94-ZJ-KB) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | J-528-FX |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.520 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 700 kg |
| Massa maximaal | 2.220 kg |
| Massa rijklaar | 1.620 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2020-2023 Joure (02-6505) 2023-2023 Communicatie regio (02-6505) 2023-heden Joure (02-6505) Regionaal inzetbaar |
|---|
