
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-44 Kollum |
| Roepnummer | 02-44VIA |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | VIA - Veetakelinstallatieaanhanger |
|---|---|
| Merk | Hapert |
| Opbouw | Schilling |
| Kenteken | 71-WV-HX |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 338 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.012 kg |
| Massa maximaal | 1.350 kg |
| Massa rijklaar | 338 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
