
Foto: Archief Brandweerforum
02-6487 Personeel/Materiaalvoertuig Logistiek
Home » Voertuigen » Regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6487 Personeel/Materiaalvoertuig Logistiek

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | 02-6407 > 02-6487 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-3 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VZ-168-N |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.192 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.308 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.292 kg |
| Bijzonderheden | 2016-2020 PM Heerenveen (02-6407) 2020-heden PM-LO Heerenveen (02-6487) T.b.v. Logistiek Zuid-Oost |
|---|