
Foto: Willem Schneider (2020)
690 Verbinding/Commandovoertuig (VZ-FD-93)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 690 Verbinding/Commandovoertuig (VZ-FD-93)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-44 Den Helder |
| Roepnummer | 690 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VC - Verbinding/commandovoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | KPN |
| Kenteken | VZ-FD-93 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2009 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 122 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.050 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 450 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.150 kg |
| Bijzonderheden | in 2009 verkocht aan zeeland |
|---|