
Foto: Ramon de Jong (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-02 Regionaal |
| Roepnummer | 02-7293 |
| Voorganger | 02-7293-dienstbus-80-zbj-1 |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Profiglass |
| Kenteken | H-374-KT |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 150 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.520 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 700 kg |
| Massa maximaal | 2.220 kg |
| Massa rijklaar | 1.620 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | T.b.v. OvD-district Noord-Oost |
|---|
