


Foto’s: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Willem Schneider (2020)



Foto’s: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-56 Dirkshorn |
| Roepnummer | 10-5633 |
| Voorganger | 541 Tankautospuit (BZ-11-ZD) |
| Opvolger | 10-5633 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T2.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Dennis Rapier |
| Opbouw | John Dennis Aluminium |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-DX-03 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 292 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.370 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.130 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.470 kg |
| Bijzonderheden | Laatste Dennis Rapier XL welke in nederland in dienst was. |
|---|