
Foto: Ties Hofte 112.MediaTies (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-56 Dirkshorn |
| Roepnummer | 10-5633 |
| Voorganger | 10-5633 Tankautospuit (BP-DX-03) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 40-BZB-8 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.610 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.390 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.710 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
