
Foto: Archief Brandweerforum
10-5405 Dienstbus (11-NJ-NP)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5405 Dienstbus (11-NJ-NP)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-54 Wervershoof |
| Roepnummer | 10-5405 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-5405 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 11-NJ-NP |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.691 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.069 kg |
| Massa maximaal | 2.760 kg |
| Massa rijklaar | 1.791 kg |
| Bijzonderheden |
|---|