
Foto: Willem Schneider (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-54 Wervershoof |
| Roepnummer | 10-5437 |
| Voorganger | 844 Tankautospuit (VS-53-ZT) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD265 T2.000 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-NG-16 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.835 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.165 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.935 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
