07-2768 Schuimblusaanhanger


Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | SBA - Schuimblusaanhanger |
|---|
| Merk | Onbekend |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | WV-GL-49 |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2006 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 790 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.910 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.700 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 790 kg |
|---|
Bijzonderheden