
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Jasper Bos (2016)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Jasper Bos (2016)

Foto: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-31 Amsterdam (Nico) |
| Roepnummer | 13-3611 > 13-3111 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-3111 Waterongevallenvoertuig |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vario |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | 72-BDL-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 177 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 221 cm |
| Lengte | 633 cm |
| Massa ledig | 4.950 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.540 kg |
| Massa maximaal | 7.490 kg |
| Massa rijklaar | 5.050 kg |
| Bijzonderheden | 2013-2017 Kazerne Willem. Word nu opgeroepen als WON. |
|---|