13-3111 Waterongevallenvoertuig


Foto’s: Jan Korte (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|
| Merk | Iveco Daily |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 53-BRN-2 |
|---|
| Bouwjaar | 2021 |
|---|
| Dienstjaren |
2021 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 211 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.624 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.576 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.724 kg |
|---|
Bijzonderheden