
Foto: Willem Schneider (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-9231 > 13-3331 > 13-9436 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Tankautospuit 13-3331 |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 21-BDH-7 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 6.645 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.855 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 6.745 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2015-2020 Beheer 2020-2025 hendrik |
|---|
