
Foto: Jordy Duizendstra (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-33 Amsterdam (Hendrik) |
| Roepnummer | 13-3331 |
| Voorganger | Tankautospuit 3331 (21-BDH-7) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD**** HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Emergency One (Schotland) |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 09-BZB-8 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 236 cm |
| Lengte | 705 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 11.510 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.490 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.610 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Opbouw; Emergency One (Schotland) |
|---|
