
Foto: Ramon Versteeg (2020)
17-1802 Dienstauto (G-119-NH)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-1802 Dienstauto (G-119-NH)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-18 Gezamelijke Brandweer (IBP depot + bedrijven) |
| Roepnummer | 17-1802 |
| Voorganger | 17-1802 Personeels/Materiaalvoertuig (VL-041-N) |
| Opvolger | 17-1802 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | G-118-NH |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m 2026 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 95 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.085 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 565 kg |
| Massa maximaal | 1.650 kg |
| Massa rijklaar | 1.185 kg |
| Bijzonderheden |
|---|