
Foto: Anton Schelfhorst (2023)
07-9932 Tankautospuit Opleidingen 2
Home » Voertuigen » Regio 7 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) » 07-9932 Tankautospuit Opleidingen 2

Foto: Anton Schelfhorst (2023)
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-90 Regionaal |
| Roepnummer | 07-9932 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD**** HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 95-BPB-4 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.260 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.740 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.560 kg |
| Bijzonderheden |
|---|