



Foto’s: Ramon Versteeg (2020)




Foto’s: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-65 Joure |
| Roepnummer | 02-6571 |
| Voorganger | 10-6573 Hulpverleningsvoertuig (BX-JP-34) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-K |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 31-BNX-3 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 428 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 20.250 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.750 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 20.350 kg |
| Bijzonderheden |
|---|