
Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-69 Beetsterzwaag |
| Roepnummer | 02-6903 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | ZF-823-H |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.330 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.170 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.430 kg |
| Bijzonderheden |
|---|