

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-36 Arnhem-Noord |
| Roepnummer | 07-3780 > 07-3680 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | FR-B - First Responder Brandweer |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Amarok |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-518-VR |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 195 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.138 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 942 kg |
| Massa maximaal | 3.080 kg |
| Massa rijklaar | 2.238 kg |
| Bijzonderheden | 2019-2021 Arnhem Vredenburg |
|---|