

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Luke Beens


Foto: Ramon Versteeg

Foto: Luke Beens
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-49 Gendt |
| Roepnummer | 07-4931 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-JZ-45 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 239 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.795 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.205 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.895 kg |
| Bijzonderheden |
|---|