
Foto: Wim Schuitema (2015)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-41 Schiermonnikoog |
| Roepnummer | 02-4131 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | 66-BGN-7 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 753 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 10.185 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.815 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.285 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
