
Foto: Jari van der Heide (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 02-7009 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | TJ-245-H |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.515 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 505 kg |
| Massa maximaal | 2.020 kg |
| Massa rijklaar | 1.615 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
