
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 03 - Brandweer Drenthe (VRD) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 03-90 Ruinen |
| Roepnummer | 03-9065 |
| Voorganger | 03-9065 Tankwagen (BD-TR-58) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TW - Tankwagen T15.000 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | 49-BKT-7 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 360 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 12.380 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.620 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.480 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Tankinhoud 15000 Liter |
|---|
