03-9065 Tankwagen (BD-TR-58)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TW - Tankwagen
T9.000 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BD-TR-58 |
|---|
| Bouwjaar | 1996 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 272 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.440 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.760 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 11.540 kg |
|---|
Bijzonderheden