
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes (2017)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes (2017)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-24 Amsterdam (Teunis) |
| Roepnummer | 13-3578 > 13-2471 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-2471 Hulpverleningsvoertuig |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2+ |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Kenteken | BR-GT-14 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 279 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 252 cm |
| Lengte | 721 cm |
| Massa ledig | 12.330 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.670 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.441 kg |
| Bijzonderheden | Bij alarmering opgeroepen als HV Teunis |
|---|