



| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-24 Amsterdam (Teunis) |
| Roepnummer | 13-2471 |
| Voorganger | 13-2471 Hulpverleningsvoertuig (BR-GT-14) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-K |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 76-BPV-4 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 387 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 18.010 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.990 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 18.110 kg |
| Bijzonderheden | - Standaard Volvo FM cabine; - ALPAS 8-luiks opbouw; - 3900 mm wielbasis; - Volvo engine 380 pk; - HIAB X-HIPRO 232E-6 autolaad- en loskraan; - Nette hefmoment: 19,4 Tm; - Gieklengte: 17,53 m; - Z-Control bediening; - XS-drive radiografische bediening op de kraan; - Hydraulisch aangedreven lier 50kN; - Lichtmast met een draai- en kantelunit; - Z-Vision LED verlichtingssysteem; - Hydraulische aangedreven generator 20 kVA 230/400V; - Elektrisch-hydraulisch afzetsysteem voor rolcontainers met tramvijzels. |
|---|