
Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Emiel Geerding (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Emiel Geerding (2015)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-01 Amersfoort (Centrum) |
| Roepnummer | 05-4151 > 09-8052 > 09-0152 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 09-0152 Autoladder |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | BL-VR-72 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.290 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.710 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.390 kg |
| Bijzonderheden | 2002-2017 Brandweer Twente Korps Enschede 05-4151 |
|---|