

Foto’s: Spoor112OV (2023)


Foto’s: Spoor112OV (2023)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-01 Amersfoort (Centrum) |
| Roepnummer | 09-8152 > 09-0152 |
| Voorganger | 09-0152 Autoladder (BL-VR-72) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-32 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | 77-BTT-5 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 16.700 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.660 kg |
| Massa maximaal | 21.000 kg |
| Massa rijklaar | 16.700 kg |
| Bijzonderheden | Ten behoeve van afdeling Opleiden Trainen Oefenen Type; DLAK 23-12 Draaicirkel over korf; 15,3 meter Vlucht; 21,7 meter Wielbasis; 3,26 meter 360 graden camerasysteem 24 en 220 Volt werkverlichting ![]() |
|---|