
Foto: Timo Wilmink (2022)

Foto: Gideon Bekers (2024)

Foto: Emiel Geerding

Foto: Timo Wilmink (2022)

Foto: Gideon Bekers (2024)

Foto: Emiel Geerding
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-18 Zwartsluis |
| Roepnummer | 05-1431 > 05-9239 > 04-1833 |
| Voorganger | 04-1833 Tankautospuit (44-BDL-3) |
| Opvolger | 04-1833 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BT-HG-90 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 688 cm |
| Massa ledig | 6.600 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.400 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.713 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2022 Brandweer Twente post Goor 05-1431 2022-2024 Brandweer Twente Regio 05-9239 2024-Heden Post Zwatsluis |
|---|