
Foto: Archief Brandweeforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-18 Zwartsluis |
| Roepnummer | 04-1833 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 44-BDL-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 726 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 8.885 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.115 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.985 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
