02-6183 Haakarmvoertuig (VX-45-NN)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | LeeBur |
|---|
| Kenteken | VX-45-NN |
|---|
| Bouwjaar | 1993 |
|---|
| Dienstjaren |
1993 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 212 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.310 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 10.890 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.410 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1993-2011 Drachten (19-650 > 19-787 > HA > 02-7082)
2011-2019 Franeker (02-7382)
2019-2022 Leeuwarden (02-6183)
|
|---|