02-6183 Haakarmvoertuig (BZ-77-KR)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | LeeBur |
|---|
| Kenteken | BZ-77-KR |
|---|
| Bouwjaar | 1988 |
|---|
| Dienstjaren |
1988 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 204 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.420 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 10.080 kg |
|---|
| Massa maximaal | 17.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.520 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1988-2010 Sneek (HA1 > 774 > 867)
2010-2020 Leeuwarden (HA2 > 02-6183)
|
|---|