02-4102 Dienstauto (07-KJH-4)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 07-KJH-4 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2026 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 90 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.057 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 593 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.650 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.157 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2023 Joure (02-6502)
2023-2026 Schiermonnikoog (02-4102)
Regionaal inzetbaar
|
|---|