

Foto: Wim Schuitema


Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | 658 > 02-6450 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Metz-Wumag |
| Kenteken | BT-FF-80 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 440 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 1.088 cm |
| Massa ledig | 18.520 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.980 kg |
| Massa maximaal | 20.500 kg |
| Massa rijklaar | 18.670 kg |
| Bijzonderheden |
|---|