
112FotografieHarlingen (2026)

Foto: Wim Schuitema

112FotografieHarlingen (2026)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-63 Grou |
| Roepnummer | 02-6331 |
| Voorganger | 02-6331 Tankautospuit (BF-DV-80) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD**** T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | BZ-PV-40 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 246 cm |
| Lengte | 726 cm |
| Massa ledig | 11.635 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.365 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.735 kg |
| Bijzonderheden |
|---|