02-7438 Tankautospuit Vakbekwaamheid

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD240 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BS-JG-31 |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2006 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 245 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 685 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.560 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.940 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.653 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2006-2023 Makkum (TS Makkum > 02-5635)
2023-2026 Heerenveen (02-0235)
2026-heden Heerenveen (02-7438)
T.b.v. Vakbekwaamheid Zuid-Oost
|
|---|