
Foto: Ramon Versteeg

Foto: 112FotografieHarlingen (2024)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: 112FotografieHarlingen (2024)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-46 Harlingen |
| Roepnummer | 02-4631 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | BZ-LN-78 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.595 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.405 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.695 kg |
| Bijzonderheden |
|---|